Новини
Все про:

СІМІС постійно допомагають багатодітним родинам у вихованні дітей

404
Мініатюра:

Для багатодітних сімей у нашій державі передбачено безліч пільг, однак ті кошти, які виділяються таким сім’ям, не можуть покрити поточні витрати і потреби. Через критичну економічну ситуацію, зростання цін на продукти, одяг і послуги багато звичайних сімей не в змозі забезпечити свої потреби в повній мірі. А що вже говорити про тих батьків, які повинні виростити і виховати троє та більше дітей.

Офіцери групи ЦВС «Бахмут» не залишаються осторонь того, як такі сім’ї долають ці проблеми. Разом з керівництвом та начальником групи CIMIC одного з підрозділів ЗС України офіцери групи допомогли багатодітній сім’ї з міста Бахмут, яка складається з 6 дітей! Військові доставили продукти харчування, зошити, канцелярські приладдя, засоби гігієни, памперси для малечі та солодощі. Батьки та діти з радістю прийняли такі гостинці!

Низький уклін батькам, які в сучасних умовах піклуються демографічною ситуацією в країні! Родина щиро дякує керівництву військової частини ЗС України, яке допомогло зібрати продукти харчування! Діти — наше майбутнє, а завдання батьків і наше піклуватися про них!

Слава Україні!

#CIMIC

DSCN1300

DSCN1303

DSCN1306

DSCN1307

DSCN1310

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору