Важливо

СІМІС та волонтери у Новогнатівці вчили дітей надавати домедичну допомогу

653
Мініатюра: 9

Офіцери групи ЦВС “Волноваха” разом з волонтерською групою з Києва завітали до загальноосвітньої школи в н.п. Новогнатівка з метою проведення занять на тему: “Надання першої домедичної допомоги для дітей в умовах війни”.

Інструктори з тактичної медицини розповіли та показали як надавати невідкладну допомогу потерпілим в різних випадках, а також дали можливість кожному спробувати себе в ролі рятівника. Також наші благодійники передали для школи та дитячого садочка солодощі, підручники, іграшки, одяг, канцелярію та фрукти.

Щиро вдячні всім хто приймав участь в організації цієї благодійної поїздки. Ваша увага та підтримка для дітей прифронтової зони дуже важлива, а знання які вони отримали на протязі цих занять неоціненні!!!

Читайте також:  У Маріуполі розповіли про механізм вступу до окремих українських вишів абітурієнтів, що отримали середню освіту на тимчасово окупованих територіях

1

3

4

5

7

8

9

10

11

12

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору