Важливо

Співпраця зі ЗМІ допомагає СІМІС робити гарні справи

398
Мініатюра: DSCN1348_

Одне з основних завдань CIMIC це допомога цивільному населенню, яке проживає на лінії зіткнення. Це дуже важка робота, у якій безліч труднощів. Побачити все це можна тільки завдяки спільній  співпраці з ЗМІ.

Так офіцери групи Симик Бахмут здійснили супроводження знімальної групи телеканалу «1+1» до селища Жованка Зайцівської ВЦА та разом зі штатним офіцером CIMIC підрозділу ЗСУкраїни забезпечили безпеку під час її роботи. Кореспондент каналу поспілкувалася з мешканцями селища про життя в умовах війни. Разом з офіцерами групи журналісти пройшлися вулицями, де майже всі будинки розбиті вщент та ніхто не проживає.

Знімальна група побачила дійсну роботу CIMIC та відношення місцевого населення, яке з радістю зустрічає наших захисників. Завдяки репортажу, українці зможуть побачити в яких умовах існування люди залишаються вірними Україні, а всі небайдужі матимуть можливість відгукнутися та допомогти! Разом ми зможемо більше!

Читайте також:  Учасники шоу "Голос Країни" та "Х-фактор" дарують свято Старобільську. Група "Help Army" організувала справжнє шоу старобільчанам за запрошенням ЦВС

Україна — єдина!

#CIMIC

DSCN1341

DSCN1347

DSCN1348_

DSCN1359

DSCN1366

DSCN1378

Олексій Мазепа
Статті:1676
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1676
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору