Відео

У Волноваху завітали благодійники з міста Лева (ФОТО)

1638
Мініатюра: 1

Представники ГО “Волонтерська Сотня Львова” вже не вперше у Волноваському районі  і не по чутках знають потреби військових, що боронять Батьківщину на теренах Донеччини.

Минулого разу волонтери були з дружнім візитом та пообіцяли незабаром повернутися з допомогою і дотрималися слова.

Об’єднавши зусилля з Військовою прокуратурою Львівського гарнізону Західного регіону, волонтерами з Польщі та просто небайдужими львів’янами, благодійники зібрали суттєву допомогу, а офіцери групи ЦВС “Волноваха” та 93 омбр, не зважаючи на погодні умови, доставили цю допомогу на передову.

Всі технічні засоби були передані в підрозділи Збройних Сил України, а саме: бензогенератор, зварювальна станція, бензопила, ударні дрилі, зарядний пристрій до акумуляторів, паяльник для пластикових труб, також військові отримали спальні мішки, маскувальні сітки і костюми, пончо, гумові та утеплені чоботи, ізоляційну клейонку, монтажну піну, цвяхи та господарчий інвентар.

СІМІС Volnovakha не забувають про співдружність родів військ тому частину допомоги доставили й в підрозділи Державної Прикордонної Служби України та Державної Служби Надзвичайних Ситуацій України на КПВВ “Новотроїцьке”, які отримали від благодійників маскувальні сітки, побутову хімію, флісові балаклави, продукти харчування та утеплене взуття. Також завітали до наших добровольців в Перший Добровольчий Мобільний Шпиталь імені Миколи Пирогова, яким доставили дестерилізатор для інструментів та медикаменти загального використання. До того ж волонтерська група передала власноруч виготовлені обереги від наймолодших наших благодійників, вітаміни, грілки для ніг одноразового використання, харчові набори, каву, чай, розчинні напої та домашні смаколики, які були розподілені за потребою в кожен з підрозділів.

Читайте також:  СІМІС провели у Маріуполі флешмоб - "Сонячні промінчики"

Висловлюємо щиру вдячність, Світлані Сидоренко, як координатору цієї благодійної поїздки на Схід та всім хто не залишився осторонь і підтримав наших захисників. Це неабияк підносить бойовий дух фронтовиків і надихає на нові звершення заради миру.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

1

2

3

5

7

9

13

14

15

16

17

18

19

21

23

24

25

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору