Новини

Президент України завітав до Волновахи

1248
Мініатюра: 9

Петро Порошенко прибув з делегацією в складі якої були: Міністр Оборони України генерал армії України Степан Полторак, Головнокомандувач ЗС України генерал армії України Віктор Муженко, Командувач ООШ ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, народні депутати України Дмитро Лубiнець, Андрій Павелко, Артур Герасимов, Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, віце-президент УЄФА Григорій Суркіс, футболісти ФК «Динамо Київ» Олексій Михайличенко та Владислав Ващук. Гостей зустрічало керівництво району, міста, представники духовенства та місцева громада. Офіцери ЦВС «Волноваха» та військовослужбовці 93-ої ОМБр також прибули на важливу подію адже це перший візит Президента України до Волновахи, який символічно припав на Вербну Неділю.

Під час спілкування з присутніми Петро Олексійович наголосив про необхідність залучення миротворців для досягнення миру в Україні політико-дипломатичним шляхом та поверненні українських земель. Він також акцентував увагу на необхідності розвитку і відновлення Донбасу адже тільки так ми зможемо продемонструвати те що Україна живе і процвітає. Пріоритетними питаннями є: відновлення зруйнованого житла та інфраструктури, будівництво доріг, шкіл і дитячих садочків.

Відвідавши Волноваську загально-освітню опорну школу №5, яку було відкрито в грудні місяці 2017 року, після капітального ремонту, Петро Порошенко залишився задоволений якістю проведених робіт і підкреслив, що опорна школа у Волновасі, має стати символом і взірцем уваги Президента та Уряду до цього чудового міста.

Читайте також:  У Польщі триває вулична фотовиставка героями якої стали діти з родин загиблих українських військових

Також під час візити переможці міжнародного проекту «Дитячий Футбол Миру» отримали нагороди з рук легендарних футболістів «Динамо Київ», та в присутності громади було оголошено про плани будівництва стадіону на території загально-освітньої школи №3 і започаткуванні академії футболу для дітей у Волновасі.

Перебуваючи у Волновасі Президент не міг не відвідати місце страшної трагедії 2015 року та вшанувати пам’ять загиблих жертв терористичного акту — обстрілу маршрутного автобусу «Златоустівка-Донецьк».

Наприкінці зустрічі Петро Порошенко привітав Захисників України з Великодніми Святами та вручив смачні подарунки.

1

2

3

4

5

6

9

9

10

11

12

13

14

15

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору