Новини

У Волновасі підписано трьохсторонній меморандум між “районами — побратимами”

828
Мініатюра: 6

Минулого тижня, за спільної ініціативи офіцера групи групи ЦВС “Волноваха” Владислава Тичини, керівництва Волноваського району Донецької області та Ріпкинського району Чернігівської області було реалізовано підписання меморандуму про співпрацю та побратимство між Волноваською райдержадміністрацією, Волноваською райрадою та Ріпкинською райдержадміністрацією.

В рамках реалізації меморандуму було здійснено робочий візит до н.п. Гранітне, яке знаходиться на першій лінії оборони в безпосередній близькості до противника з метою надання гуманітарної допомоги цивільному населенню та військовим. В першу чергу делегація приділила увагу дітям прифронтового села та завітала до місцевої школи, в яку була передана значна кількість продуктів харчування, побутової хімії та вкрай необхідний гідронасос для свердловини. Гості були щиро вражені талановитими вихованцями навчального закладу, які незважаючи на всі обставини, намагаються розвиватися і творчо проявляти себе.

Користуючись нагодою делегація прийняла участь в урочистому відкритті довгоочікуваної амбулаторії,  після чого відвідала сільську раду де ознайомилась з національними традиціями грецького поселення.

Не забули “побратими” з Чернігівщини і про військовослужбовців Збройних Сил України, що боронять Батьківщину на теренах Донеччини, яким доставили господарчі товари, побутову хімію, засоби особистої гігієни та продукти харчування.

Читайте також:  Вітаємо офіцерів Збройних Сил України з присвоєнням чергових військових звань

CIMIC Volnovakha, висловлюють щиру вдячність голові Волноваської райдержадміністрації Такаджи Дмитро Антоновичу, голові Волноваської райради Лубінцю Валерію Дмитровичу, голові Ріпкинської райдержадміністрації Мелашенко Борису Володимировичу, першому заступнику голови Ріпкинської райдержадміністрації Андрушко Олександру Олександровичу, помічнику народного депутата Дмитра Лубінця Вервейко Івану Дмитровичу, консультанту з суспільно-політичних питань Світлані Пушковій, офіцерам СІМІС 93 омбр та ОК “Північ” за безпосередню підтримку, а небайдужим мешканцям Чернігівщини за зібрану допомогу для передової.

СХІД та ПІВНІЧ РАЗОМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

1

3

4

5

6

7

11

12

13

16

17

19

20

21

23

24

25

27

29

 

31

32

Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору