19 Апрель
Студентська організація Українського Католицького Університету “Україна-єдина” відвідала Волноваський район з проектом “Радіємо разом”
Новини

Студентська організація Українського Католицького Університету “Україна-єдина” відвідала Волноваський район з проектом “Радіємо разом”

437
Мініатюра: 53

Культурно-освітня програма, розрахована на учнів молодших класів загально-освітніх шкіл прифронтової зони, стала можливою завдяки фінансовій підтримці міжнародного фонду “Відродження” на чолі з Патрісією Шморгун, народного депутата України Дмитра Лубінця, компанії “SoftServe та інших жертводавців. З ініціативи групи ЦВС “Волноваха” програма була реалізована в навчальних закладах населених пунктів Новотроїцьке, Миколаївка, Прохорівка, Старогнатівка та Гранітне, більшість з яких знаходяться на лінії розмежування і в першу чергу потребують соціально-психологічної адаптації в умовах ведення інформаційної та гібридної війни.

Протягом тижня студенти УКУ дарували позитивні емоції школярам Волноваського району, проводили з ними різноманітні майстер-класи, влаштовували захопливі естафети та квести, танцювали запальні “банси”, проводили арт-терапію та накладали аква-грим. Звичайно ж не обійшлося і без подарунків, всі учасники отримали солодкі призи, а головне безліч емоцій та незабутніх вражень.

Результати проекту перевершили очікування, в програмі для молодших класів активно приймали участь старшокласники, педагогічний склад навчальних закладів та офіцери CIMIC Volnovakha, що надало ще більшого натхнення як учасникам так і організаторам проекту. А коли наші благодійники завітали до військовослужбовців 93 омбр, не залишилось жодного сумніву,  що в кожному з нас живе дитина і програму можливо проводити і з дорослими. Наші захисники отримали масу позитивних вражень, танцювали, співали і накладали аква-грим, це без сумніву покращило їх морально-психологічний стан, що вкрай важливо для військового колективу, який виконує завдання в районі проведення АТО.

Всі загально-освітні школи Волноваського району в які завітали представники СО “Україна-єдина” отримали гуманітарну допомогу у вигляді пасок, молочної продукції та одягу, а Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ст. отримала довгоочікуваний глибинний гідронасос для свердловини. Військові також не залишились без подарунків і отримали від благодійників TV тюнер, дорогоцінні медичні засоби та продукти харчування.

Висловлюємо щиру вдячність всім спонсорам проекту, народному депутату України Дмитру Лубінцю, голові студентської організації “Україна-єдина” Юрію Мурину, координатору проекту “Радіємо Разом” Марії Боровій, представникам Харківської волонтерської групи Ользі Резніченко та Тетяні Бедняк, помічникам народного депутата України Івану Вервейко та Юлії Коваленко, українській громаді в Чікаго та всім небайдужим людям, які не забувають що війна триває, а діти – це наше майбутнє і вони потребують неабиякої підтримки та уваги.

Окреме дякуємо, хочемо висловити “шалено-позитивній” команді “Україна-єдина”, які вже не вперше в районі проведення АТО викладаються на всі 100%. Проекти для військових “Театр на Схід”/“Вертеп на Схід” стали можливими завдяки вам і ось нарешті “Радіємо Разом” молоді і дорослі жителі прифронтової зони, але ж українці – вільні і незалежні!

Пишаємося студентами УКУ, такими цілеспрямованими, мотивованими і вірними українському народові та його традиціям. За вами майбутнє України!

Маємо надію на майбутню співпрацю і віримо, що Волноваха у ваших серцях відтепер назавжди!!!

Разом до перемоги!!!

Схід та Захід Разом!!!

45

53

52

48

 

42

41

40

39

38

37

36

33

29

28

 

25

23

21

20

18

17

16

15

14

13

11

10

9

8

7

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору