Важливо

У Харкові активісти міжнародної організації організували для армійців розважальні заходи

95
Мініатюра: IMG_5196

У Харкові  перед військовослужбовцями Збройних Сил України та вихованцями Державної гімназії-інтернату із посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» виступили співаки 9-го Гарнізонного будинку офіцерів та артисти харківської театральної трупи  «Новий Тіволі» із комедійною виставою «Отелло з Мідлтауна».

Організатором даної розважальної програми виступило керівництво Українського осередку Міжнародного конгресу захисту прав та свобод людини.

— Ми постійно опікуємось долями захисників України. Основна наша робота полягає у наданні армійцям правової допомоги та цього разу ми вирішили порадувати воїнів професійною грою митців і відволікти їх від бойових будень. Окрім цього заходу, на Харківщині ми організуємо ще два виступи артистів у харківському госпіталі та клубі Харківського національного університету Повітряних Сил, — зауважив член Міжнародного конгресу захисту прав та свобод людини Олександр Баличев.

Від імені своїх підлеглих акторам та організаторам даного заходу подякував заступник начальника Харківського військового гарнізону з виховної роботи полковник В’ячеслав Лук’яненко.

— Для нас, військових вкрай потрібна така турбота з боку громадськості чи різних організацій. Спасибі правозахисникам за цю можливість зануритися у чарівний світ творчості та можливість добре відпочити. Артистам же скажу, що їхні виступи були на найвисокому рівні і армійці зарядилися від них позитивними емоціями, — зауважив офіцер Збройних Сил України.

 Підготував Дмитро Горбунов

IMG_5191

IMG_5196

IMG_5201

IMG_5202

IMG_5206

IMG_5209

IMG_5215

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору