Важливо

Українська книга оселилася у школі неподалік Волновахи

131
Мініатюра: IMG_2368

Сьогодні CIMIC завітав у гості до діток ЗОШ селища Кам’янка, що входить до Волноваського району Донеччини. Незважаючи на невелику відстань від Маріуполя, гості приїжджають сюди не часто. Дорога, м’яко кажучи, відсутня (від слова взагалі)! Але все ж таки за пару годин військові подолали цю відстань і доїхали до малечі.

Дітям  привезли українські книжки. Це допомога від клубу «Подаруй книгу» та Василь Яцура (Vasil Yatsura)). Більш за все подарованим книжкам зраділа бібліотекар. «Все, що було поперечитували по декілька разів, за книжками черга стоїть», розповіла пані Тетяна. Та насправді україномовної художньої літератури майже немає, а всю російськомовну готують на списання… А CIMIC тут як тут))) Наш візит був більш ніж доречним.

Також передали школі крупи, макарони, канцелярське приладдя та дитячі речі, які нам люб’язно надали волонтери Запоріжжя, Бердянська та особисто Anetta Omelchenko.

Від імені колективу школи передаємо всім Вам ДЯКУЮ!!! Разом ми подарували і дорослим, і діткам хвилинку радості та приємних вражень! Добре на душі, коли іншим добре! Маленькими кроками будуємо світле майбутнє!

IMG_2364

IMG_2368

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору