Важливо

СІМІС продовжують робити добрі справи

518
Мініатюра: 3

Так група ЦВС «Попасна» разом з волонтером Іриною Крамаренко, заїхали до притулку в Привільнянську церкву та передали одяг, засоби гігієни та газети.  А одному з мешканців притулку — Віктору, Ірина подарувала фотороботу, яку зробила в 2015 році. Ця робота навіть побувала на виставці під назвою «За межами наших вікон. Війна».

День сьогодні був плідним завдяки Дніпропетровської області — м.Синельниково та с.Веселе, Польщі, Винниці, Рівному, Житомиру, Києву, Харкову та іншим. Майже вся Україна об’єдналась ,аби допомогти нужденним.

Також протягом останніх трьох днів офіцери групи ЦВС «Попасна» супроводжували бригади Попаснянського та Гірського підрозділів Луганського енергетичного об’єднання під час проведення ремонтно-відновлювальних робіт в населених пунктах Катеринівка та Золоте, які знаходяться поблизу лінії розмежування.

Читайте також:  В Маріуполі СІМІС влаштували марафон доброчинності до Дня Святого Миколая

В ході проведення робіт було відновлено електропостачання в зазначених населених пунктах. Причинами виникнення несправностей як і раніше є час та ворожі обстріли.

Висловлюємо вдячність працівникам ЛЕО за їхню працю.

Нам всім МИРУ та ЗЛАГОДИ!

1

3

4

6

8

10

11

33

55

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу mazepa_getma[email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору