Новини

СІМІС обмінялися досвідом виконання завдань

958
Мініатюра: DSC_9713

У Одесі, на базі Військової академії (м.Одеса) закінчилися дводенні методичні (фахові) збори з офіцерами структурних підрозділів цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України.

Під час зборів слухачі вдосконалили практичні вміння та навички, а також обмінялися власним досвідом у виконанні завдань покладених на цивільно-військове співробітництво Збройних Сил України.

Також відбулися жваві дискусії щодо виконання завдань СІМІС як складової стратегічних комунікацій у Збройних Силах України та особливостей діяльності у рамках гуманітарного проекту «ЕВАКУАЦІЯ 200».

Перед офіцерами структурних підрозділів цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України виступили офіцери Управління СІМІС, представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста: делегат Майкл Пимбл та радник Ігор Лимаренко, а також військовий капелан і керівник «Карітас Краматорск» — отець Василь.

Закінчуючи збори начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов вручив кожному учаснику футболку з логотипом СІМІС для покращення ідентифікації під час виконання завдань.

Читайте також:  Учні Красногорівської музичної школи (Донецька область) дали концерт для поранених бійців у Ірпінському військовому шпиталі

— Я впевнений що ці збори, як і минулорічні, дадуть черговий поштовх для розвитку спроможностей нашої структури та покращення якості виконання завдань підрозділами СІМІС, — підсумував Олексій Ноздрачов.

DSC_9663

DSC_9667

DSC_9691

DSC_9681

DSC_9697

DSC_9713

DSC_9715

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору