Важливо

У Харкові на Меморіалі Слави відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення

647
Мініатюра: 04

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення у Харкові відбулася традиційна церемонія покладання квітів до Меморіалу Слави.

У ній прийняли участь ветерани Другої світової війни та локальних війн, учасники АТО, волонтери, начальники військових установ та командири частин, військовослужбовці гарнізону, представники духовенства, громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування.

— Сьогодні Україна разом з Європою та всім світом відзначає День пам’яті та примирення. Ми вшановуємо мужність та відданість усіх тих, хто здобував перемогу в Другій світовій війні. Сьогодні ми повинні відкинути всі політичні та ідеологічні моменти, які роз’єднують наше суспільство, адже головною метою тих часів було визволити рідну землю від ворога. І, тільки об’єднавшись, ми досягли перемоги. Тому будуймо майбутнє разом та єднаймося заради майбутнього», — зазначила голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.

Після покладання квітів присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, військовослужбовці військових частин та вищих військових навчальних закладів гарнізону пройшли урочистим маршем, після чого відбулася траурна панахида в пам’ять про тих, хто відстояв мирне небо над нашою головою.

Читайте також:  Спортсмени Харківського національного університету Повітряних Сил вибороли перемогу у змаганнях з кросфіту

Крім того, 8 та 9 травня на Харківщині сплановано близько 1300 заходів, що присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Так, 8 травня о 23:01 Харківщина долучиться до акції «Перша хвилина миру» — у цю мить буде запалено свічки пам’яті на згадку про тих, хто загинув у Другій світовій війні.

Підготував Олег Плаксій

02

03

04

07

08

010

011

012

Коментарі
Вгору