Важливо

Зі святом, Україно! — ОЦ ЦВС Маріуполь

572
Мініатюра: 777

Сьогодні Маріуполь, Донбас та вся Україна вшановують пам’ять ветеранів та полеглих воїнів під час Другої світової війни. З Днем Перемоги, браття!

Біля пам’ятника воїнам-визволителям зібралося чимало народу. Були присутні всі верстви населення: влада і прості громадяни, ветерани Другої світової та військовослужбовці української армії, діти та активна молодь міста. Хто посміє сказати, що Україна не шанує своїх героїв, забуває та переписує історію?! Наші діди-прадіди ціною власних життів вибороли перемогу, а наш обов’язок – цінувати це, ніколи не забувати та пам’ятати свою історію.

73 роки пройшло з часів тих буремних подій, коли за волю, за свою державу і незалежність полягло за різними підрахунками від п’яти до семи мільйонів українців, у війні загинув кожен п’ятий українець. Історія нам показує, що будь-яка війна закінчується. Титульних націй не існує, всі мають однакове право на буття.

На жаль, сьогодні наш східний сусід цього не розуміє, намагається забрати століттями і кров’ю здобуту незалежність, поставити на коліна український народ. Але цього не буде. Як і 73 роки тому, сильний український народ буде міцно боронити свою землю, від Києва до Севастополя, від Карпат до українського Донбасу.

Читайте також:  СІМІС привітали молодь Сєвєродонецька з Днем знань

Друзі, нехай любов і добро переможе! Щиро вітаємо всіх зі святом, бажаємо Вам усім незламної волі в подоланні труднощів, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення мрій. І найголовніше – скорішої перемоги!

Слава українському народові, слава його захисникам!

222

333

444

555

666

777

888

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору