Важливо

На Харківщині відбулися заходи з нагоди Дня перемоги над фашизмом у Другій світовій війни

608
Мініатюра: IMG_5285

Сьогодні, 09 травня у Харківській області біля селища Солоницівка  на меморіальному комплексі воїнів-визволителів відбулися масштабні заходи за участю військовослужбовців Збройних Сил України з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Так, декілька тисяч мешканців регіону зібралися на священному місці, аби вшанувати всіх тих, хто понад 70 років тому звільнів нашу землю від ворога.

На цьому важливому заході разом із керівництвом місцевих органів самоврядування, ветеранами Другої світової війни, учасниками АТО, представниками різних громадських організацій та пересічними громадянами були присутні й понад 500 армійців.

Після покладання квітів до монументальної стели загиблим воїнам, військовослужбовці представили сучасні зразки бронетехніки, ознайомили із тактико-технічними характеристиками стрілецької зброї та охоче поспілкувалися із пересічними громадянами на патріотичні теми.

— Із року в рік військові беруть участь у подібних заходах. Проте із моменту окупації росіянами Української землі, ми – армійці стали відчувати більш потужну моральну підтримку з боку суспільства і бачимо ще більшу цікавість молоді до професії захисника України. Нашим успіхам по службі сприяє бажання сучасних воїнів бути гідними нащадками попередніх військових поколінь, які звільнили Європу від гітлерівської пошесті, — зауважив начальник Харківського військового гарнізону генерал-майор  Олександр Турінський.

Читайте також:  Полковник Олексій Ноздрачов розповів про розвиток структури СІМІС ЗС України

По завершенню офіційної частини заходу, армійці разом із ветеранами відвідали музейний комплекс меморіалу та із задоволенням оцінили майстерність творчих колективів регіону.

За порядком же на меморіальному комплексі в селищі Солоницівка разом із правоохоронцями стежили воїни Харківського зонального відділу військової служби правопорядку у ЗС України.

Подібні святкові заходи за участю військовослужбовців Збройних Сил України відбулися й у інших куточках Харківської області.

Підготував Дмитро Горбунов

IMG_5268

IMG_5274

IMG_5285

IMG_5290

IMG_5304

IMG_5320

IMG_5325

IMG_5330

 

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору