Важливо

У Харкові завершено змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

1474
Мініатюра: 05

Сьогодні, 11 травня, у стінах Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХНУПС) відбулося урочисте закриття фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

Масштабну спортивну подію було організовано Міністерством оборони України, Міністерством молоді та спорту України та Харківською обласною державною адміністрацією та громадською організацією «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних єдиноборств».

Під час мітингу учасників змагань привітав заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України з бойової підготовки генерал-лейтенант Павло Зуєв.

В ході спартакіади за чемпіонські титули змагалися 20 команд учасниць  з майже всіх областей України. Всього понад 200 юнаків прибуло на даний захід.

Протягом чотирьох днів у запеклих спортивних змаганнях молоді спортсмени доводили свою влучність, силу, витривалість у різноманітних видах спорту, таких як:  біг на 100 м та 1500 м, підтягування на перекладині, плавання на 50 м, метання гранати на дальність, стрільби з автомату АК-74, подолання смуги перешкод.

Четвертий рік поспіль перше місце у командному заліку виборола команда Волинської області, друге місце посіла команда Харківської області та третє – команда міста Києва. В особистому заліку чемпіоном змагань став Олег Наконечний з Вінницької області.

Читайте також:  У Сартані провели святкові заходи для дітей з зони АТО

За словами начальника кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту ХНУПС полковника Віталій Кирпенко, основна мета змагань — це залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підвищення мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять, популяризація здорового способу життя та оволодіння первинними навичками майбутніх захисників Вітчизни.

Підготував Олег Плаксій

01

02

03

04

05

06

07

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору