Новини

У Волновасі проведено районну військово-патріотичну гру “Сокіл” (“Джура”)

1178
Мініатюра: 9

Офіцери групи ЦВС “Волноваха” спільними зусиллями з представниками 93 омбр, Волноваським РВК, відділом освіти, відділом молоді та спорту Волноваської РДА та Волноваським районним БДЮТ, на базі Волноваської ЗОШ № 6, організували проведення військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

В змаганнях взяли участь 18 команд загальноосвітніх шкіл Волноваського району. Підбадьорити всіх учасників прибули поважні гості: голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи, голова районної ради Валерій Лубінець, помічники народного депутата України Дмитра Лубінця – Іван Вервейко та Юлія Коваленко, голова районної організації ветеранів України Марія Гончарова та представник БО “Я-Волноваха” Олександр Груздєв.

За комплексною програмою учасники гри виконали наступні завдання: конкурс зі стройової підготовки, силові змагання, похід з елементами орієнтування, стрільба, рятівник, інтелектуальна гра-вікторина «Відун», естафета-полоса перешкод «Десант».

Військові провели для всіх охочих  майстер-класи з розбирання (збирання) стрілецької зброї, основ безпечного поводження зі зброєю та вибуховими предметами та демонстрували відеофільми на військово-патріотичну тематику. Родзинкою змагання став виступ оркестру 93 омбр та частування “солдатською кашею” всіх учасників.

Переможцями змагань за підсумками журі стали:

Читайте також:  У рамках проекту «Допомога йде» двох дітей з Мар'їнки доставлено до Дніпропетровської лікарні

Волноваська ЗОШ № 6 – І місце,

Волноваська ЗОШ № 2 – ІІ місце,

Волноваська ЗОШ №7 – ІІІ місце.

Команди-переможці отримали кубки та медалі за отримані призові місця від керівництва району та спортивний інвентар від районної організації ветеранів України.

Також всі учасники отримали морозиво від БО “Я-Волноваха” та заохочувальні призи від народного депутата України Дмитра Лубінця, а команда, що зайняла І-місце отримала в нагороду самобутню козацьку булаву, яка буде традиційно із року в рік переходити команді-переможцю військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

2

3

5

6

7

9

10

11

12

13

14

15

16

17

19

20

22

23

24

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору