22 Май
З початком операції Об’єднаних сил цивільно-військове співробітництво набуло нового значення, – полковник Олексій Ноздрачов
Новини

З початком операції Об’єднаних сил цивільно-військове співробітництво набуло нового значення, – полковник Олексій Ноздрачов

1381
Мініатюра: 33147957_985179868317937_8753752113617567744_n

Після того, як на Сході України з 30 квітня поточного року розпочалася операція Об’єднаних сил,  цивільно-військове співробітництво Збройних Сил та робота з цивільним населенням набули нового значення.

Таке переконання у вівторок 22 травня під час брифінгу для преси висловив начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов.

«Як зазначав командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв, одним з пріоритетів під час проведення операції Об’єднаних сил є захист прав і свобод цивільного населення. В першу чергу, вже до кінця літа, у цивільно-військові відносини буде інтегровано систему попередження втрат серед цивільного населення. Водночас, буде посилена підтримка зусиль військово-цивільних за ключовими напрямками, зокрема, національно-патріотичного виховання, протимінної безпеки, сприяння відновленню критичної інфраструктури в регіоні», — наголосив полковник Олексій Ноздрачов.

Він зауважив також, що органи ЦВС ЗС України продовжують активну роботу спільно з військово-цивільними адміністраціями та підрозділами Державної прикордонної служби з оптимізації структури контрольно-пропускних пунктів та пунктів перетину лінії зіткнення. В першу чергу, це стосується вирішення питань безпеки цивільного населення, а також покращення умов перебування людей у зазначених пунктах.

За словами полковника Олексія Ноздрачова, завдання, які вирішують Об’єднані сили, стосуються не лише людей в погонах, Збройних Сил, Національної гвардії, Національної поліції або прикордонників. Всі — військово-цивільні адміністрації, журналісти та громадські діячі, все цивільне населення мають поєднати зусилля для досягнення миру, економічного та соціального відновлення Донбасу.

Читайте також:  СІМІС довели що українська армія є справжнім гарантом миру та безпеки на сході України

Він додав, що в умовах гібридної агресії, з якою стикається Україна, цивільно-військове співробітництво залишається найбільш ефективним та результативним сегментом відносин між суспільством і Збройними Силами України. Така практика відповідає кращим світовим стандартам, які вкарбовані в діяльність Організації Об’єднаних Націй та відповідають базовим принципам діяльності Північноатлантичного Альянсу.

За матеріалами Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору