22 Май
Діти, які постраждали від конфлікту на Сході, зможуть пройти реабілітацію в інших регіонах України, — полковник Олексій Ноздрачов
Новини

Діти, які постраждали від конфлікту на Сході, зможуть пройти реабілітацію в інших регіонах України, — полковник Олексій Ноздрачов

641
Мініатюра: 33167890_985182104984380_923709987761422336_n

Діти, які проживають у районах Донецької та Луганської областей та страждають від російської агресії на Сході України, з початком літніх канікул зможуть пройти реабілітацію та лікування в інших регіонах України.
Про це у вівторок 22 травня під час брифінгу для преси повідомив начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов.

«Зараз, коли завершується час навчання в школах, структури цивільно-військового співробітництва, спільно з державними та місцевими органами влади, благодійними фондами та громадськими організаціями, беруть участь у роботі із сприяння відпочинку та реабілітації дітей з Донецької та Луганської областей. Групами, у деяких випадках – разом з дорослими, вони направляються на відпочинок, наприклад, у Закарпаття, на узбережжя Чорного моря та Азовського морів, або в інші регіони України», — сказав полковник Олексій Ноздрачов.

Він повідомив, що така робота з дітьми ведеться постійно, і відбувається виключно за згодою батьків. Завдяки спільним зусиллям місцевої влади, гуманітарних організацій та військових сотні дітей вже отримали таку допомогу.

Читайте також:  Групи ЦВС у зоні проведення АТО продовжую проводити заняття з мінної безпеки

«Нового розвитку набуватимуть наші регіональні ініціативи, на кшталт гуманітарного проекту Оперативного командування Схід «Допомога йде». В рамках зазначеного проекту сотні дітей і дорослих вже отримали медичну та реабілітаційну допомогу у лікувальних закладах Дніпропетровської та Запорізької областей. Ми маємо намір поширити та трансформувати цей проект на всі області України», — додав полковник Олексій Ноздрачов.

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору