Сьогодні у більшості шкіл України проходять заходи з нагоди закінчення ще одного навчального року.
Тож на Донеччині на свято «Останнього дзвоника» запросили і офіцерів групи Cimic Bahmut. Дуже приємно було у цей день відвідати свято прощання зі школою у ЗОШ селищ Опитне та Луганське Бахмутського району. Це свято подарувало дуже приємні емоції!
Школярам бажаємо гарного відпочинку, а випускникам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Будьте гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!
Слава Україні!
Олексій Мазепа
Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
- На Луганщині СІМІС провели заняття з мінної безпеки - Вторник, 19 Февраль 2019, 23:12
- Лісівники Рівненщини простягнули військовим руку допомоги - Понедельник, 18 Февраль 2019, 15:35
- У Києві відбудеться благодійна виставка на підтримку військовополонених моряків - Воскресенье, 17 Февраль 2019, 18:12