Важливо
Все про: харків(28)

На Харківщині пройшли змагання з кросфіту

405
Мініатюра: 08

У Харкові відбулися змагання кубку гарнізону серед вищих навчальних закладів силових структур та підрозділів гарнізону з кросфіту. Турнір організовано Харківським національним університетом Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, спортивним клубом YOD та компанією «Здравофарм».

За чемпіонські титули змагалися 7 команд. Збройні Сили України представляли команди Харківського національного університету Повітряних Сил, Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та радіотехнічної бригади. Під час змагань спортсменам необхідно було виконати 3 комплекси вправ на швидкість, спритність, силу та витривалість. Хлопці доводили свою першість під час наступних вправ: махи та випади з гирями, станова тяга, кидок медболу, підтягування та підняття ніг до поперечини, ривок гантелі та інших. Усі елементи та потрібна кількість разів в обов’язковому порядку виконувалися усіма учасниками. Краща команда визначалася за сумою набраних балів.

Під час змагань спортсмени демонстрували високий рівень підготовки, хорошу техніку і нестримну жагу до перемоги. В напруженій боротьбі  перше місце виборола команда Національної академії Національної гвардії України. Друге місце посіла команда Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та третє – команда Військового інституту танкових військ .

Читайте також:  Військовослужбовці Харківського гарнізону здали кров для допомоги пораненим побратимам

Підготував Олег Плаксій

01

02

03

04

05

06

07

08

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору