Відео

Мешканці прифронтових сіл найбільше чекають на українські новини

669
Мініатюра: DSC_0061

Військовослужбовцями ЦВС ОТУ « Північ» до мешканців прифронтових селищ Луганщини доправлено чергову партію гуманітарної допомоги.

Цього разу до складу гуманітарного вантажу увійшли одяг та взуття для дорослих і дітей, продукти харчування, речі повсякденного вжитку, а також різних близько 500 примірників різних найменувань національних періодичних видань.

-Новини з України та регіону ми очікуємо навіть з більшим нетерпінням, ніж матеріальну допомогу, — зазначає місцева мешканка Раїса Олександрівна. -Близькість до прифронтової лінії розмежування та нестабільне покриття телесигналу іноді унеможливлює перегляд українських телеканалів. Тому кожен приїзд наших військових ми чекаємо з нетерпінням…

Як зазначив командир підрозділу ЦВС полковник Сергій О. – Відвідини мешканців кожного з прифронтових селищ у зоні нашої відповідальності здійснюються з періодичністю якнайменше один раз на два тижні. Точного графіку через можливі провокації з боку російсько — окупаційних військ ми не оголошуємо, але з місцевими налагоджений системний та надійний контакт …

Читайте також:  Відзначення Дня перемоги над нацизмом в роки Другої світової війни в Попасній Луганської області

Упродовж відвідин мешканці мають можливість не тільки отримати матеріальну допомогу, а і консультації з питань юридичного, соціально-побутового характеру, висловити свої побажання. Так, упродовж останнього часу вирішено питання відвідин жителів селищ виїзними магазинами, а також розглядається можливість надання консультацій мешканцям військовими медиками та інше.

Мобільна прес-група ОТУ «Північ»

DSC_0054

DSC_0061

DSC_0066

DSC_0067

Коментарі
Вгору