Новини

Проблеми мешканців Південного буде вирішено

680
Мініатюра: IMG_3919

31 травня, в приміщенні молодіжного центру TEENДІМ відбулась зустріч з мешканцями селища Південне, яке нещодавно було звільнене військовими ЗСУ.

Участь у нараді прийняли: заступник командувача Об’єднаного оперативного штабу, полковник Володимир Лямзін, радник голови облдержадміністрації Андрій Фещенко, керівник військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Ярослав Руденко, заступник керівника ВЦА м. Торецьк Олена Кульбачна, командир 24 ОМБР ім. короля Данила підполковник Валерій Гудзь, народний депутат України Наталія Веселова, представники департаментів Донецької облдержадміністрації, Національної поліції України, ДСНС, групи цивільно-військового співробітництва. Разом з тим, задля надання роз’яснень та безпосередньо допомоги у вирішенні поточних проблем мешканців селища були присутні представники комунальних організацій, соціального та пенсійного забезпечення, об’єктів соціальної сфери,ОБСЕ, представники міжнародної гуманітарної організації Червоний хрест, «Проліска», «Право на захист».

Нагадуємо, що з загостренням бойових дій на лінії розмежування, та постійними обстрілами з боку окупантів в селищі багато значних пошкоджень. У зв’язку з відсутністю дозволу на в’їзд спецтехніки та ремонтної бригади для проведення відновлювальних робіт електропостачання та ліквідації наслідків обстрілів не можлива. Під час наради обговорили поточний стан життєдіяльності мешканців Південного, розглянули проблемні питання стосовно електрозабезпечення, обговорили стан надання соціальних послуг, отримання пенсій тощо. Під час наради було визначено місце тимчасового перебування мешканців, та були наданні роз’яснення щодо поточних проблем кожного.

Подальша робота з мешканцями ведеться відповідними спеціалістами в індивідуальному порядку. Також, присутні мешканці селища Південне висловили вдячність українським військовим за налагоджену співпрацю та постійну допомогу у вирішенні проблемних питань.

 IMG_3893
IMG_3894
IMG_3895
IMG_3897
IMG_3903
IMG_3904
IMG_3919
IMG_3922
IMG_3923
IMG_3927
IMG_3934

 

Читайте також:  Група ЦВС прийняла участь в прес-конференції речника АТО в секторі "А"
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору