Важливо

Маріупольські СІМІС завітали в гості до «Центру опіки»

650
Мініатюра: DSC_2496

Україно, в тебе є майбутнє і воно таке прекрасне!

Сьогодні офіцери ОЦ ЦВС м. Маріуполь впевнилися в цьому в черговий раз, завітавши в гості до «Центру опіки». Діти — наше майбутнє і немає кращої дяки для захисників ніж милі, щирі та радісні усмішки дітей, яких сьогодні було так багато.

Дітки подарували нам та всім запрошеним друзям чудовий концерт, святкову ярмарку та море позитиву. Повний аншлаг в залі, присутні чиновники, волонтери, військовослужбовці та просто друзі. Приємно, що ці діти не самотні!

Дякуючи волонтерам з Києва, CIMIC має можливість заїжджати до малечі не з пустими руками. Так і сьогодні, ми передали дитячому будинку миючи засоби, канцелярське приладдя, іграшки, м’ячі та багато іншого. В котре впевнилися, що Україна сильна своїм народом, його добром та єдністю.

Читайте також:  Прифронтові села та містечка отримали допомогу у вигляді продуктових наборів та духовної підтримки від ЗСУ та небайдужих українців

Слава дітям України, слава їх захисникам!

Зі святом, друзі!

DSC_2488

DSC_2496

DSC_2508

DSC_2516

DSC_2535

DSC_2541

DSC_2544

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору