Новини

СІМІС довели що українська армія є справжнім гарантом миру та безпеки на сході України

499
Мініатюра: DSC_0141

У прифронтовому селищі Кримське військовослужбовці ЦВС ОТУ « Північ» організували провели святковий захід До Дня захисту дітей.

Святкування пройшло на базі літнього табору місцевої загальноосвітньої школи за активним сприянням міжнародної гуманітарної організації «СХІД — SOS» та участю представників органів військово-цивільної адміністрації району.

-Військові подарували нашим дітям не просто радість і тепло, а і переконання у тому, що саме українська армія є справжнім гарантом миру та безпеки на сході України. – зазначила директор школи Ірина Бугєра – Тому ми намагаємось підтримувати та зміцнювати наші дружні і шефські стосунки

Музично-розважальна та просвітницька програма заходу включила у себе рухомі ігри, майстер-клас з виготовлення сувенірів, усі бажаючі мали змогу долучитись до аквагриму та конкурсу малюнків на асфальті. Особливо цього дня раділи вихованці місцевого дитячого садочка, яким військові доправили велику кількість іграшок. На завершення свята переможці конкурсу юних художників були заохочені грамотами та цінними подарунками, але без нагород цього дня не залишився жоден маленький учасник заходу: усіх дітлахів чекав різнобарвний та смачний солодкий стіл.

Читайте також:  На Луганщині триває робота щодо покращення соціального захисту місцевого населення

Слова щирої вдячності українським захисникам за подароване дітям свято і день миру місцеві супроводжували міцними рукостисканнями та побажаннями нашим воїнам скорішої перемоги над ворогом.

Володимир Лазарєв. Мобільна прес-група ОТУ «Північ»

DSC_0087

DSC_0127

DSC_0141

DSC_0146

Коментарі
Вгору