Новини

Вітаємо журналістів з професійним святом!

473
Мініатюра: DSC_9092

Особовий склад Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України щиро вітає усіх журналістів з професійним святом – Днем журналіста.

Сьогодні українські воїни, які з честю несуть високе звання захисників Батьківщини, із задоволенням дивляться та слухають телевізійні і радіо передачі про події в Державі та за її межами, читають Ваші дописи у друкованих та електронних засобах масової інформації та соціальних мережах.

Ваша професійна діяльність завжди надає нашим хлопцям наснаги та гарного настрою. Ви відстоюєте наші позиції на інформаційному полі бою та робите усе від Вас залежне, аби давати гідну інформаційну відсіч пропаганді ворога.

В цей святковий день бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я,  добробуту, оптимізму і мирного неба над головою. Нехай завжди буде твердою рука та гострим перо, газетні статті та телевізійні репортажі – яскравими та позитивними, а гонорари – високими!

Читайте також:  Захищаємо мешканців Донбасу не тільки силою, а й добром – кілька історій з роботи СІМІС у АТО
Олексій Мазепа
Статті:1674
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1674
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору