Новини

СІМІС Волноваха – команда добрих справ

1255
Мініатюра: 1

СІМІС Волноваха – команда добрих справ продовжує опікуватись людьми з особливими потребами та по можливості допомагати їм всім необхідним.

До Волновахи надійшла партія інвалідних візків від волонтерів з Австрії. Чергову гуманітарну допомогу вдалося доставити завдяки професійній роботі офіцера групи СІМІС «Волноваха» Владислава Тичини та зусиль ГО “Народна Самооборона Львівщини”, яка постійно надає підтримку цивільним мешканцям і військовим підрозділам в районі проведення ООС. Долучилося до гарної справи й керівництво Кам’янко-Бузького “району-побратиму”, що на Львівщині, яке частково вирішило питання по оплаті доставки вантажу.

Всі візки були розподілені в межах Волноваського району згідно списків, які надав Волноваський територіальний центр надання соціальних послуг і в найкоротший термін доставлені за адресою прописки мешканцям населених пунктів Волноваха, Стрітенка, Новотроїцьке, Бугас, Миколаївка та Старогнатівка.

Важко передати, які емоції відчували всі учасники доброчинного процесу, але маємо надію, що в черговий раз донесли літнім мешканцям Донеччини, що вони не забуті і світ не без добрих людей. В кожного з них своя історія і кожен з них без сумніву потребував цієї допомоги.

Читайте також:  У складі підрозділів Збройних Сил України, які залучені до ліквідації наслідків пожежі на арсеналі у Калинівці працює група СІМІС

Щиро дякуємо нашим меценатам з Австрії Марині та Алексу Бівальд, представникам ГО “Народна Самооборона Львівщини” Нелі Васюті та Ірині Дашавець, Голові Кам’янка-Бузької Районної Ради Тарасу Келеберді, спеціалісту відділу з питань взаємодії з місцевими радами району Марії Пришляк та всім небайдужим хто долучився до доброї справи.

 

27

26

25

24

22

21

20

 

 

17

14

13

11

9

 

7

6

4

3

2

1

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору