Новини

За ініціативою командування ООС учні з Луганщини відпочиватимуть на морі

1216
Мініатюра: DSC_0114

У рамках гуманітарного проекту «Допомога-Схід», ініційованого командувачем Об’єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим, військові надають активну допомогу мешканцям прифронтових міст і селищ у вирішенні широкого спектру питань як економічного, так і соціального характеру. Стартом нової програми стала організація безкоштовного двотижневого відпочинку для тридцяти учнів середніх та старших класів Тошківського навчально-виховного закладу в одному з санаторіїв на узбережжі Азовського моря.

За словами координатора Стратегічної ініціативи командування ОС «Допомога-Схід» капітана Бориса Кутового хоча захід у новому форматі проводиться на Луганщині вперше, він увібрав у себе досвід роботи підрозділів цивільно-військового співробітництва упродовж усього періоду АТО.

-Сьогодні до свідомості суспільства і особливо мешканців сходу України необхідно донести думку, що українська армія окрім військової складової проведення ООС у такій же мірі відповідально опікується і проблемами мирного населення, відновлення не тільки інфраструктури, а й соціальної сфери, – розповів офіцер.

Захід пройшов при активному сприянні керівництва Запорізької обласної державної адміністрації, санаторно-лікувальних закладів та місцевого об’єднання автоперевізників.

Навчально-педагогічний склад школи та батьки учнів висловили щиру подяку командуванню Об’єднаних сил за те, що незважаючи на важку військову напругу, у якій Збройні Сили України протистоять російській агресії, наші захисники не полишають у біді мирне населення.

Читайте також:  Вітаємо Перший добровольчий мобільний шпиталь імені Миколи Пирогова з V річницею створення

– Це у великій мірі зміцнює авторитет українських воїнів серед місцян та демонструє наочно, що і військові, і цивільні по-справжньому об’єднані спільною метою – принести мир і спокій в Україну – додав директор навчального закладу Володимир Черкас.

Володимир Лазарєв. Мобільна прес-група ОТУ «Північ»

DSC_0091

DSC_0103

DSC_0104

 

DSC_0114

DSC_0119

DSC_0125

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору