Новини

Лісівники Буковини – учасники АТО отримали відзнаки за захист України

1520
Мініатюра: DSCF8437

У Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося нагородження відзнаками та грамотами від Збройних Сил України працівників лісового господарства Буковини, які брали участь у антитерористичні операції на території Луганської та Донецької областей, а також волонтерів області, які своєю діяльністю зміцнювали обороноздатність держави.

Так наказом командира оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» за професіоналізм, бойову майстерність, вірність військовій присязі грамотою нагороджені:

майстер лісу Зруб-Комарсіського державного підприємства «СЛАП Сторожинецький лісгосп» Михайло Берчук, стропальник лісомисливського цеху ДП «Хотинський лісгосп» В’ячеслав Білий та провідний інженер лісогосподарського відділу ДП «СЛАП Карпатський лісгосп», Ігор Карапка, якій також отримав почесну відзнаку «Оперативне-тактичне угруповання «Луганськ»;

А згідно наказу командувача військ оперативного командування «Північ» за активну та незламну громадську позицію у спільних проектах цивільно-військового співробітництва, за надану допомогу оперативному командуванню «Північ» та цивільному населенню під час проведення АТО почесні грамоти отримали: рамник лісопильно-деревообробного цеху ДП «Берегометське ДЛМГ» Василь Боднарюк,лісоруб Клішківецького лісництва ДП «Хотинський лісгосп» Микола Сковородін, працівник Усть-Путильського лісництва ДП «Путильський лісгосп» Ярослав Тодосійчук та електромонтер ДП «Чернівецький лісгосп Роман Фрунчак.

«Від себе особисто, від усіх військових нашої держави дозвольте висловити щиру подяку працівникам лісового господарства Чернівецької області за їхню велику допомогу Українській армії та цивільному населенню, яку вони надали за усі роки проведення АТО і продовжують надавати зараз, – зазначив старший офіцер військово-цивільного співробітництва оперативного командування «Захід», учасник антитерористичної операції Андрій Рисюк. – Дякуємо за патріотизм, за співпрацю, низький вам уклін, шановні лісівники, волонтери Буковини».

«Ми пишаємося нашими працівниками, які з честю виконували свій конституційний обов’язок, демонструючи героїзм, відвагу у військових операціях, зі зброєю у руках захищали і захищають українську землю на сході країни, – сказав у відповідь начальник Чернівецького ОУЛМГ Віктор Сахнюк. – Лісівники Буковини будували також фортифікаційних споруди, з перших днів збройної агресії активно надсилали волонтерську допомогу безпосередньо у зону воєнних дій нашим військовим. Зі свого боку вдячні військовим за гідне пошанування працівників лісового господарства – учасників АТО».

Читайте також:  Червона Зірка захиснику українського Донбасу

Подяку лісівникам висловили також представники громадських організацій області.

«Держлісгоспи Буковини усі як один з перших днів АТО активно включилися у волонтерський рух задля допомоги армії і добровольчим батальйонам. Завдяки лісівникам ми змогли передати нашим хлопцям на схід через волонтерський координаційний центр сотні тонн продуктів, необхідні речі, теплий одяг, медикаменти, пальне, техніку. І зараз щомісяця з території Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства відправляється на схід, прямо на лінію розмежування, машина, завантажена дарунками воїнам від лісівників краю. Спасибі вам, друзі, хай вам сторицею повернеться ваше добро!» – сказав відомий на Буковині волонтер, громадський діяч Володимир Дорош.

До речі Володимиру Іллічу також була вручена відзнака від імені оперативного командування «Захід» за вагомий внесок та постійну допомогу військовим частинам щодо зміцнення обороноздатності в ході проведення антитерористичної операції.

Цінні подарунки з найтеплішими словами вдячності за волонтерську діяльність, за проявлений патріотизм отримали капітан 3-го рангу запасу Дмитро Чернишов, керівник ГО «Волонтерська сотня» м. Заставна Марія М’якота, волонтери ГО «Буковина – українському війську» Галина Абрам’юк та Анатолій Левицький.

«Зараз в наших лісгоспах працює 33 учасники АТО, хто пішов захищати Україну у перші ж хвилі мобілізації. Хочу завірити, що ми так працюватимемо і далі. Дякуємо представникам Збройних Сил України за їхню мужність, за їхній подвиг. Спільно до перемоги!», – підсумував урочистий захід начальник ЧОУЛМГ Віктор Сахнюк.

 

DSCF8413

DSCF8415

DSCF8416

 

DSCF8432

DSCF8437

DSCF8439

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору