Важливо

СІМІС оперативного командування «Захід» поспілкувалися з молоддю Чернівецької області

731
Мініатюра: P1010685

Офіцери відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» відвідали Чернівецьку область з метою проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді Чернівецької області, моніторингу суспільно-політичної обстановки у зоні відповідальності оперативного командування «Захід», налагодження взаємодії з представниками органів державної влади, волонтерських та громадських організацій.

В ході роботи проведено зустрічі з керівництвом області та міста, представниками Управління лісового та мисливського господарства у Чернівецькій області. Підсумками роботи є узгодження проведення заходів військово-патріотичного виховання. Сплановано наступні кроки та дії у розвитку військово-патріотичного виховання молоді Чернівецької області, досягнуто домовленості подальшої співпраці у визначеному напрямку.

Крім того, офіцери цивільно-військового співробітництва ОК «Захід» відвідали навчальні заклади у прикордонних районах області, поспілкувалися з майбутніми захисниками Вітчизни, викладачами дисципліни «Захист Вітчизни» та передали до шкіл комплекти плакатів «Герої України», адже подвиги героїв русько-української війни повинен пам’ятати кожен та слідувати прикладам героїзму та відданості у захисті України.

Читайте також:  Група цивільно-військового співробітництва успішно виконує поставлені задачі в Станиці Луганській Луганської області

P1010674

P1010685

P1010689

P1010695

P1010699

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору