Новини

Запрошуємо долучитися до акції “Я захищаю свою Україну”

1614
Мініатюра: Вербова,18 (1)

У західних та східних областях України за участі офіцерів СІМІС завершено комплекс заходів з військово-патріотичного виховання та популяризації ЗС України в межах проведення першого етапу акції “Я захищаю свою Україну” приуроченого до проведення весняної призовної кампанії. В рамках акції окрім проведення занять з військово-патріотичного виховання молоді  було розміщено 51 банер (біг-борд) “Я захищаю свою богом дану України” у Рівненській, Волинській, Закарпатській, Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській та Хмельницькій областях, які належать до зоні відповідальності оперативного командування “Захід” :

Також було розміщено 11 банерів у східних та центральних областях: Сумській, Чернігівській, Донецькій, Луганській та Дніпропетровській.

У Рівному розміщення біг-бордів проводилось у комплексі із розповсюдження кишенькових календарів “Я захищаю свою богом дану Україну” на міських автовокзалах (разом із квитком) та у мобільних кав’ярнях (разом із кавою) та проведенням занять “Доброго дня — моє майбутнє” із учнями навчальних закладів міста.

— Ми плануємо провести другий етап акції разом з осіннім призовом молоді для проходження строкової служби. Запрошуємо громадські та волонтерські організації, всіх небайдужих до проведення акції в кожній області держави” — запропонував старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування “Захід” Андрій Рисюк.

Читайте також:  Російські ЗМІ займаються розпалювання ненависті та дезорієнтацію аудиторії

Відділ цивільно-військового співробітництва оперативного командування “Захід” висловлює щиро вдячність “ОВО “Побратими”, а особисто Ігорю Колбу за виготовлення біг-бордів та керівництву Департаменту лісового та мисливського господарства –за сприяння у розміщенні.

Контактний телефон для організації (виготовлення, доставка та сприяння у розміщенні) акції у вашому населеному пункті або у вашій області  – 0977343416, Андрій.

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору