Важливо

Військовослужбовці Харківського гарнізону здали кров для допомоги пораненим побратимам

174
Мініатюра: 05

Військовослужбовці Харківського гарнізону взяли участь у здачі крові для потреб військових, які зазнали поранень чи ушкоджень у районі проведення ООС.

За словами начальника гарнізону генерал-майора Олександра Турінського, офіцери та курсанти вишів Харківщини, військовослужбовці частин гарнізону добровільно долучилися до місяця заготівлі донорської крові та плазми, присвяченого святкуванню Всесвітнього Дня донора 14 червня, який проходить під гаслом: «Думай про інших. Здай кров. Поділись життям».

В нелегкі для України часи переливання компонентів крові є шансом на збереження життя багатьох поранених мешканців та бійців ООС, які стоять на захисті нашої країни. Сьогодні на Харківщині 94% запасів крові забезпечуються завдяки добровільним безоплатним донорам.

Тільки протягом одного дня було здано понад 10 літрів крові, яку спрямують на потреби пацієнтів Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, більша частина якої належить до дефіцитних груп крові та резус-факторів.

Читайте також:  СІМІС продовжують допомагати забезпечувати мешканців прифронтових сіл насінням

Підготував Олег Плаксій

01

02_(1)

03

04

05

06

Олексій Мазепа
Статті:1332
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1332
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору