Новини

Маріуполь відсвяткував 4 річницю визволення міста від російських окупантів

783
Мініатюра: 2

Чудового сонячного ранку 16 червня офіцери Об’єднаного центру ЦВС м. Маріуполь прийняли участь в святкуванні 4-ї річниці визволення міста від російських окупантів.  Захід розпочався парадом. Головною вулицею міста проїхала військова техніка. На  чолі піших колон пройшов загін барабанщиць обласного управління національної поліції Донецької області, за ним бійці Збройних Сил, Нацгвардії, прикордонники і Національна поліція. Жителі міста зустрічали парад оплесками і вигукували слова подяки.

Згодом пролунав Гімн України. Всі присутні, без виключення приклали руку до серця та співали. Це була дуже видовищна картина: прапорці України, вишиті сорочки і сяючі очі дітей та дорослих!  Присутніх вітали один одного з визначною подією та висловлювали найщиріші побажання, а захисники міста отримали державні відзнаки і подарунки.

Читайте також:  Передовий досвід країн-членів НАТО: Підрозділи CIMIC з Німеччини працюють на півночі Малі

Видатний приклад героїзму жителів Маріуполя, вірність і відданість своїй нації, прагнення її політичної незалежності, бажання працювати і творити на благо власного народу надали присутнім почуття гордості за своє місто, державу і віру в краще!

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

12

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору