Важливо

Мешканці Чернігівщини подарували книжки Захисникам України

673
Мініатюра: IMG-7214

У період з 18 травня по 18 червня 2018 року за спільною ініціативою відділу цивільно – військового співробітництва оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ та Чернігівської міської ради, зокрема заступника Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ольги Хоніч та директора Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи Ніни Власенко проведено акцію «Подаруй книжку захиснику України».

Так, на протязі місяця до Центральної міської бібліотеки для дітей ім. О.П. Довженко представники громадських організацій та мешканці міста принесли та подарували 170 книжок різного спрямування. Це і сучасна література українських письменників національно-патріотичної спрямованості, і історична література, і класичні твори видатних українських та світових письменників та поетів.

До Дня Конституції України дані книжки, з підписаними побажаннями для захисників України, СІМІС доправлять нашим військовослужбовцям задіяним в Операції об’єднаних сил по здійсненню заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської федерації у Донецький та Луганський областях.

Читайте також:  У Сєвєродонецьку презентували книгу «Жити всупереч»

IMG-87a2b19942881a17b4b72f66ec3380d4-V

IMG-7214

 

 

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору