Важливо

У будь-який важкий ситуації ми звертаємося до СІМІС, — мешканці Троїцького

744
Мініатюра: IMG_2289

В 21 столітті в цивілізованому суспільстві важко уявити своє життя без електрики чи води хоча б один день. На жаль в прифронтових селах та містах така проблема не рідкість.

Так населеному пункті Троїцьке виникла проблема з електрикою, для вирішення якої виїхали працівники РЕС Попаснянського району в супроводі офіцерів групи ЦВС «Попасна». Приїхавши до населеного пункту на вулицях, де пропало світло військових та ремонтників вже чекали місцеві мешканці та звернулися до СІМІС з великим проханням не виїжджати поки несправність не буде усунена! П`ять годин наполегливої роботи працівників РЕС знадобилося щоб відновити електропостачання. Особливо приємно було чути слова вдячності та бачити посмішки на обличчях місцевого населення…

В іншому ж населеному пункті Попаснянського району, який знаходиться вздовж лінії розмежування, виникла проблема з водою. Попередньо, потрібно ще було встановити де саме трапилась аварія.

Офіцери групи Cimic Popasna разом з працівниками водоканалу виїхали на це завдання. Особливо хочеться відмітити хоробрість та відданість цивільних працівників своїй справі, незважаючи на постійні обстріли з боку противника, вони віддано виконують свою справу! Завдяки спільним та злагодженим діям цивільних і військових аварія була виявлена та ближчим часом буде усунена! Населення знову зможе повноцінно користуватися водою.

Читайте також:  СІМІС та благодійники подарували незабутній день малюкам на Луганщині

Дякуємо усім комунальникам за хоробрість та добре зроблену роботу!

IMG_2289

 

IMG_2292

IMG_2299

IMG_2301

IMG_2303

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору