Важливо

У Маріуполі для маленьких патріотів відбулося свято морозива

588
Мініатюра: 1

Сьогоднішній день був сповнений дитячими посмішками, солодощами та пригодам) Вся справа у тому що в місті Маріуполь відбулося Свято Морозива ініціатором та організатором якого була торгова марка «Рудь».

Наші  CIMIC також приклали чимало зусиль, бо бажання подарувати краплинку щастя дітками з Міського дитячого «Центру опіки» та с. Чермалик було занадто велике.

Офіцери разом з полком спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України організували транспорт та перевезенням дітлахів.  Юнаків та дівчат пригощали морозивом, дарували невеличкі подаруночки, повітряні кульки, водили на майстер-класи, та найрізноманітніші розваги, кожен з учасників мав можливість проявити свої здібності і таланти.

Не обійшлося свято й  без традиційної розмальовки щічок та долоньок. Ви тільки уявіть собі момент коли  вся  малеча невгамовно просить намалювати прапорець України! Наші маленькі патріоти, наше майбутнє  і наша віра в перемогу!

Читайте також:  Патріотична акція "Я захищаю свою Україну!" триває у Закарпатті

1

2

3

6

7

8

9

10

 

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору