Відео

На Донеччині відбувся молодіжний форум «Змінимо країну разом»

846
Мініатюра: форум 2

На Донеччині, у місті Мангуш, при підтримці командування Об’єднаних сил, стартував третій районний молодіжний форум «Змінимо країну разом». Цей форум має на меті допомогти молоді приєднатися до справи розбудови свого рідного краю, надає їй можливість брати участь у соціально-економічному розвитку регіону. У свою чергу Об’єднані сили всебічно сприятимуть молоді у питаннях розвитку Донецької та Луганської областей, адже тільки разом ми зможемо зробити Донбас вільним та процвітаючим.

— Для нас є дуже важливим, що ми маємо підростаюче молоде покоління, яке згодом змінить нас не тільки у справі захисту держави, а й у справі її розбудови у економічному, політичному, дипломатичному та інших напрямках. Тому Збройні Сили України вперше протягнули руку допомоги у організації цього заходу ще у 2014 році, а зараз продовжують надавати допомогу щодо організації та розширення молодіжних рухів не тільки у Донецькій і Луганській областях, а й у інших регіонах України, — підкреслив начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов.

Разом до перемоги!

 

Читайте також:  Юні харків’яни готують подарунки для поранених воїнів до Дня Збройних Сил України
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору