Новини

Діти прифронтових шкіл Донбасу отримали сучасну україномовну літературу

743
Мініатюра: All-focus

У рамках заходів щодо відзначення Дня Конституції України СІМІС передали навчально-методичну та художню літературу представникам шкіл Донеччини та Луганщини, що знаходяться на лінії зіткнення та поблизу неї.

Зазначена акція проводиться під егідою Командувача операції об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва та Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, яка передала вантаж із книжками на Схід.

— Для нашої області цей захід дуже важливий, — зазначила заступник директора Департаменту освіти та науки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації  Тетяна Ткачова. – Сьогодні у школах, де навчаються діти з прифронтових населених пунктів бракує будь-яких книжок. А про сучасну художню та новітню навчально-методичну літератури керівництву навчальних закладів залишається лише мріяти. Тому, сподіваюся, що для діточок, які прийдуть після літніх канікул до школи та отримають нові книжки, перше вересня стане подвійним святом.

Нагадаємо, що напередодні свого дня народження Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич запропонувала своїм друзям і колегам не дарувати їй жодних особистих дарунків, а надіслати книжку для дітей Донеччини та Луганщини, що навчаються  в школах поблизу лінії зіткнення.

Читайте також:  Волонтери Київщини надіслали іграшки та книжки для дитячого садку на лінії зіткнення

Загалом у міністерську приймальню надійшло 1 тисяча 537 книг.

Доставку вантажу в район проведення бойових, а також верифікацію  шкіл, які найбільше потребують книжок здійснили представники Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України.

Євгеній Силкін, Мобільна прес-група ОТУ «Північ»

 

DSC_6238

DSC_6243

DSC_6247

DSC_6255

All-focus

All-focus

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору