Важливо

Донецький академічний обласний драматичний театр дав виставу для військових

792
Мініатюра: 4

Вистава «Жах» за п’єсою Неди Неждани «Той, що відчиняє двері», організована за ініціативи Донецького академічного обласного драматичного театру та за підтримки ОЦ ЦВС м.Маріуполь, у клубі смт. Мангуш Донецької області, стала чудовим подарунком для військовиків ЗС України та Державної прикордонної служби, що дислокуються на Сході України.

За жанром вистава – комедія, яка наповнена смисловими алюзіями, чорним гумором на межі абсурду, самоіронією. Присутні в ній і проблеми сучасності. Головні герої, Віра та Віка (Дар’я Недавня та Віра Шевцова), представляють два різні типи особистості, які на сцені вирішують дилему – чи підкоритись зовнішнім обставинам, чи зробити власний вибір у своєму майбутньому.

Дії розгортаються в приміщенні моргу, який нагадує бункер з броньованими дверми. Впродовж години дівчата активно обговорюють свої проблеми, діляться своїми думками, фактично сповідаючись одна одній, та чекають «того», хто відкриє двері замкнені із-зовні.

Читайте також:  Гуманітарна та інформаційна допомога

Завершилась вистава бурхливими оваціями вдячних глядачів.

1

2

3

4

6

8

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору