Новини

«Волонтерська Сотня Львова» завітала на передову під Волновахою

858
Мініатюра: 4

Об’єднані Сили продовжують співпрацю з волонтерами щодо надання  додаткових засобів забезпечення підрозділам Збройних Сил України, які боронять Батьківщину на теренах Українського Донбасу!

Так в рамках цієї співпраці до Волновахи завітали представники ГО “Волонтерська Сотня Львова”, які спільно з офіцерами групи ЦВС “Волноваха” доставили допомогу від Львівської прокуратури Західного регіону та небайдужих благодійників міста Лева.

Українські захисники отримали у використання додаткові засоби спостереження, бронежилети та розгрузки, бензопили та господарчий інвентар, медичні засоби та медикаменти загального використання, засоби побутової хімії, вітаміни, цигарки, продукти харчування та напої швидкого приготування.

Потурбувалися волонтери і про вразливі верстви цивільного населення, яким зібрали засоби особистої гігієни, інвалідні візки, ходунки та продукти, а для державних установ на першій лінії жовто-блакитні стяги, які завдяки CIMIC Volnovakha невдовзі будуть майоріти над кожною з них.

Читайте також:  Вітаємо з Днем Захисника України!

Щиро дякуємо за надану допомогу та постійну підтримку!

Все буде Україна!!!

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору