Новини

Школам Донбасу надійшла допомога з Німеччини

793
Мініатюра: 8 — копия

Об’єднані Сили продовжують спільну роботу з благодійними організаціями щодо покращення соціальної складової в районах відповідальності.

Так офіцери груп СІМІС, разом з представником недержавної неприбуткової організації БО “Freie Ukraine Braunschweig” Софією Самойловою, протягом кількох діб доставляли та розподіляли 25 комплектів комп’ютерної техніки переданої в Україну з Німеччини цим фондом серед навчальних закладів розташованих неподалік лінії зіткнення. Цей захід було організовано за спільної ініціативи зазначеного фонду та Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України.

Першою, за допомогою групи ЦВС “Волноваха”, комп’ютери отримала ЗОШ І-ІІІ ст. населеного пункту Дмитрівка Волноваського району. Ще кілька шкіл Донеччини отримають цю техніку найближчим часом.

В свою чергу офіцери групи Cimic Popasna доставили десять комп`ютерів в Попаснянський район та розподілили їх між будинком дитячої та юнацької творчості міста Попасна та ЗОШ №22 населеного пункту Тошківка. Поспілкувавшись з директором школи стало зрозуміло, що ці комп`ютери будуть задіяні для навчання діток навчальних класів! Хочемо нагадати, що у 2014 році в цю школу влучив ворожий снаряд, котрий зруйнував будівлю, але діти не дивлячись на обстріли продовжували навчатись.

Читайте також:  СІМІС відзначили волонтерів Рівненської обласної ветеранської організації «Побратими»

Працівники навчальних закладу були дуже враженні таким подарунком. У відповідь їх слова вдячності!!! Маємо надію, що у новому навчальному році заняття з інформатики будуть проходити набагато цікавіше і продуктивніше.

2c69349c-1175-4326-8bcc-f842586df361

8aa84395-c5b4-4ddf-b7ea-5a22d053a2ec

2 — копия

3 — копия

4 — копия

6 — копия

7 — копия

8 — копия

9 — копия

 

 

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору