Новини

СІМІС допомогли ліквідувати пожежу у Бердянському

759
Мініатюра: 4

Останнім часом по всій території України тримається висока температура і як наслідок існує велика ймовірність виникнення самовільного загоряння різного виду сухостою. Дана загроза особливо відчувається у населених пунктах, які розташовані неподалік лінії зіткнення.

Так сьогодні 11.07.2018 в селищі Бердянське Донецької області сталася пожежа. Реагувати на нештатну ситуацію група ЦВС Бердянське почала відразу після надходження інформації про займання сухої трави, яке в свою чергу переросло в повноцінну пожежу. Ситуацію ускладнював сильний вітер.

Екіпаж Маріупольської пожежної частини прибув дуже вчасно, та полум’я вже охопило хвойну посадку, яка розміщалася впритул до будинків. СІМІС також долучилися до гасіння пожежі, благо місцеві мешканці допомогли з тарою для води. Сумісними зусиллями вогнеборців та військовослужбовців вдалося локалізувати пожежу і не дати вогню перекинутися на помешкання громадян.

Читайте також:  У Києві відбувся курс СІМІС за стандартами НАТО

1

2

3

4

 

 

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору