Новини

Посол Франції передала маріупольцям настрій цілісності та єдності

581
Мініатюра: 4

11 липня 2018 до Маріуполя завітала французька делегація зі святковою програмою до дня Франції. ЇЇ очолювала Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.

В ході візиту делегації Посол Франції висловила щиру подяку працю, завдяки якій забезпечена безпека Маріуполя і України в цілому, Збройним Силам України, в особі військовослужбовців Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва м. Маріуполь!

За один день відбулося 6 заходів в котрих гості взяли безпосередню участь. Завітали до соціального центру «Карітас», зустрілися з переселенцям та передали гуманітарну допомогу, після чого делегація перемістилася в «Фонд розвитку Маріуполя», де провели круглий стіл за темою «Французький досвід ведення бізнесу в Україні». Відвідали Центр соціальних служб для родин, дітей та молоді, поспілкувалися з людьми, що опинилися у важких життєвих ситуаціях. Після цього в Центрі сучасного мистецтва і культури відкрили виставку картин французьких художників.

Читайте також:  Благодійник з Рівного Святослав Антонюк отримав відзнаку Міністерства оборони України

На завершення вечору Посол Франції зіграла на віолончелі з камерним оркестром «Ренесанс», також було організовано та проведено на сцені Міського саду концерт. Для усіх охочих  ще й влаштували короткий курс французької мови.

Таким символічним візитом Посол Франції  передала маріупольцям настрій цілісності та єдності!

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору