Новини

Об’єднані сили беруть активну участь в національно – патріотичному вихованні дітей та молоді Донбасу

775
Мініатюра: IMG_4684

Так за ініціативи групи цивільно-військового співробітництва “Волноваха” на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ім. Кості Бабіна було проведено комплекс профілактичних заходів з його юними вихованцями із залученням фахівців Збройних Сил України, Першого Добровольчого Мобільного Шпиталю ім. М. Пирогова, Волноваської центральної районної бібліотеки,  Державної Прикордонної Служби України, Національної поліції України та рятувальників Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Основною метою заходу в першу чергу було убезпечити життя та здоров’я наших дітей під час літніх канікул та навчити їх правильно реагувати та швидко приймати рішення в різних ситуаціях.

Для 167 вихованців дитячого табору була підготовлена насичена програма занять, яка була розподілена на різні локації за віковими категоріями. Програма проведення включала в себе: військово-патріотичну підготовку, заняття з надання першої домедичної допомоги, протимінну підготовку з дотримання правил поводження з вибухонебезпечними предметами. Також з вихованцями була проведена роз’яснювальна робота щодо порядку дій в кризових ситуаціях та звернення до колл-центру поліції та інших екстрених служб.  Найцікавішою для дітей виявилася локація на якій були проведені показові заняття з прикордонною собакою на прізвисько “Тайра”, яка спеціалізується на обшуку та виявленню заборонених речовин на КПВВ “Новотроїцьке”, але не проти надмірної уваги та пестощів з боку допитливих діточок.

Наприкінці заходу офіцери CIMIC Volnovakha вручили всім представникам силових структур та керівництву ДЗОВ ім. К. Бабіна інформаційний матеріал з протимінної та медичної підготовки на плакатах, які люб’язно виготовила на замовлення  Військова прокуратура Західного регіону.

Читайте також:  Дорога для мешканців Новогригорівки

Комплекс заходів було успішно завершено спільним фотографуванням біля службових авто, а юні вихованці дитячого табору оплесками та посмішками дякували інструкторам за нові знання і радо запрошували в гості на наступну зміну.

Щиро дякуємо за підтримку в реалізації заходів керівництву Волноваського району та ДЗОВ ім. Кості Бабіна, представникам об’єднаної прикордонно – бойової  комендатури “Волноваха”, Першого Добровольчого Мобільного Шпиталю ім. М. Пирогова, 11 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС, Волноваського відділу поліції ГУ НП, Волноваської центральної районної бібліотеки та Волноваського районного краєзнавчого музею.

DSC_0119

DSC_0150

DSC_0159

 

DSC_0199

DSC_0206

DSC_0217

 

DSC_0244

DSC_0258

DSC_0273

IMG_3120

IMG_4620

IMG_4669

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору