Важливо

У прифронтовій Авдіївці за участі військових відзначили День металурга та гірника

713
Мініатюра: IMG_8997

Спостерігаючи за багатотисячним натовпом мешканців Авдіївки, годі й уявити, що усього лише у декількох кілометрах від міста тривають бойові дії. Святково вбрані родини поспішали сьогодні до однієї з площ міста, де відбувались урочистості з нагоди професійного свята працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

У прифронтовій Авдіївці цей день шанують особливо, адже переважна більшість мешканців працює найбільшому  у Європі підприємстві що забезпечує коксованим вугіллям металургійну промисловість України та інших держав.

З цієї нагоди на одній з площ міста відбулось багатотисячне зібрання робітників підприємства та членів їх родин.

Для того, щоби свято пройшло максимально безпечно, до охорони і забезпечення громадського порядку були залучені не лише сили місцевого підрозділу Національної поліції, але й військовослужбовці зі складу операції Об’єднаних сил. Зокрема, це бійці військової комендатури ВСП міста Авдіївка та піхотинці однієї з механізованих бригад ЗС України.

З нагоди свята, командування військової частини ЗС України та офіцери групи цивільно-військового співробітництва також долучилося до організації масових заходів. Зокрема, тилові служби підрозділу приготували та пригощали усіх охочих солдатським кулешем.

Під час мітингу, який передував святковому концерту, перед зібранням з вітальними промовами виступили голова Військово-цивільної адміністрації Авдіївки полковник Павло Малихін та командир однієї з механізованих бригад ЗС України підполковник Володимир Кокорєв. Вони відзначили грамотами, цінними подарунками та пам’ятними відзнаками військової частини представників робочого колективу та керівництва ПАО «Авдіївський коксохімічний завод».

Читайте також:  Спекотний день групи СІМІС "Авдіївка"

Згодом, розпочались виступи місцевих творчих колективів. Були й запрошені гості. Зокрема, із Запоріжжя: колектив історичних реконструкторів з острова Хортиця «Запорізька Січ», які вразили усіх присутніх бойовим вишколом запорізьких козаків.

Окрім підготовлених працівниками підприємства культурно-масових заходів відбувся концерт хедлайнером якого став популярний в Україні гурт AVIATOR.

Володимир Скоростецький,

Мобільна прес-група м. Авдіївка

IMG_8688

IMG_8694

IMG_8700

IMG_8706

IMG_8720

IMG_8788

IMG_8860

IMG_8933

IMG_8997

IMG_9006

IMG_9044

IMG_9061

IMG_9070

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору