Новини

ЗАПРОШЕННЯ ДО КОНСТРУКТИВНОЇ СПІВПРАЦІ

2900
Мініатюра: logo_sign

Шановні друзі та колеги-волонтери, які представляють громадські організації та волонтерські рухи!

Хочу прокоментувати ситуацію, яка склалась у зв’язку із розробкою в Генеральному штабі Збройних Сил України проекту Інструкції з акредитації волонтерської діяльності у районах здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях.

Розробка Інструкції відбувалась у відповідності до Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» та вимог Закону України «Про волонтерську діяльність».

Метою започаткування зазначеної діяльності є підвищення рівня прозорості, соціальної справедливості та сприяння діяльності волонтерських організацій.

Запровадження реєстрації умовно поділятиметься на три етапи:

І етап – «Підготовчий»(підготовка проекту інструкції та публічного обговорення).

ІІ етап – «Реєстрація» (збір та узагальнення списків волонтерів від військових частин, органів військового управління та видача «Картки волонтера«).

ІІІ етап – «Моніторинг» (оновлення списків волонтерів та моніторинг діяльності).

Після завершення опрацювання проекту Інструкції Раді волонтерів при Міністерстві оборони України було запропоновано ознайомитись та підготувати додаткові або уточнюючі пропозиції з метою створення остаточного документу. Нажаль, добрі наміри конструктивної співпраці перетворились у «звинувачення» в інформаційній площині.

У свою чергу хочу підкреслити, що Інструкція була розроблена, з урахуванням поглядів волонтерів, військових командирів та керівників органів військового управління на процес унормування волонтерської діяльності. Етапи підготовки документу передбачають його спільне обговорення та внесення конструктивних змін для його подальшої імплементації Командувачем об’єднаних сил.

Читайте також:  СІМІС долучилися до акції «Свята без Тата»

Інструкція буде створена та впроваджена, і я сподіваюсь на активну участь волонтерів на всіх етапах зазначеної роботи.

З метою опрацювання конструктивних пропозицій 09 серпня 2018 року о 10.00 буде проведено «круглий стіл» за адресою проспект Перемоги 55/2.

Запрошую всіх активних та небайдужих представників громадських організацій, волонтерських рухів та окремих волонтерів взяти участь у «круглому столі».

Контактна особа для реєстрації та участі підполковник Олександр Гвоздков. Тел.: (095), (093), (098) 5567654.

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору