Новини

У Києві відбувся черговий випуск майбутніх CIMIC

1868
Мініатюра: DSC_4969

На базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського завершилася двотижнева професійна підготовка за програмою CIMIC (цивільно-військового співробітництва) з офіцерами Збройних Сил України, Національної гвардії України та цивільними.

На курсі підготовки слухачі ознайомилися з керівними документами, що регулюють роботу цивільно-військового співробітництва, порядок ексгумації та евакуації тіл загиблих, питання координації груп СІМІС із військово-цивільними адміністраціями та органами місцевого самоврядування, міжнародними неурядовими організаціями. Також практично відпрацювали надання першої медичної допомоги в умовах бою.

«Спільна взаємодія між Збройними Силами України та Національною гвардією України, яка була започаткована минулого року, сприяє підвищенню іміджу силових структур і допомагає реальній, злагодженій підтримці людей, що живуть в Донецькій та Луганській області», – зазначив начальник відділу інформаційної підтримки Іміджево-видавничого центру НГУ полковник Віктор Голумбівський.

Також, користуючись нагодою, Віктор Голумбівський подарував своїм колегам зі Збройних Сил України фрагмент прапора НГУ якій колись був розміщений на одному з блок-постів на Донеччині як символ незламності духу.

Читайте також:  День міста Щастя

Зазначимо, що у цьому році це вже третій курс, який цього разу пройшли більше 30 осіб.

DSC_4938

DSC_4953

DSC_4969

DSC_4972

DSC_4975

DSC_4993

DSC_5011

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору