20 Август
СІМІС продовжують роботу щодо спільного опрацювання механізму взаємодії військового командування та волонтерського руху
Новини

СІМІС продовжують роботу щодо спільного опрацювання механізму взаємодії військового командування та волонтерського руху

881
Мініатюра: 86e23c865e8101029463b711a0e654ce

В Управлінні цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України спільно з іншими зацікавленими органами військового управління та громадськістю продовжується робота щодо спільного опрацювання механізму взаємодії військового командування та волонтерського руху в районах проведення операції Об’єднаних сил.

Так 17 серпня 2018 року в Адміністрації Президента України, з метою обговорення розбіжностей щодо проекту Тимчасового порядку перебування осіб, які безоплатно передають товари, виконують роботи або надають послуги, в районі здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, відбулась робоча зустріч під керівництвом Заступника Глави Адміністрації Президента України Валерія Кондратюка. Під час обговорення процесу підготовки проекту документу було підтверджено про готовність до конструктивної співпраці з представниками Ради волонтерів при Міністерстві оборони України і громадськістю та недопущення непорозумінь у комунікації, які б викликали неоднозначні відгуки серед волонтерської спільноти.

Також 20 серпня 2018року, на узгоджувальній наради під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Леоніда Голопатюка, за участі представників громадськості та Ради волонтерів при Міністерстві оборони України, продовжилося всебічне обговорення проекту Тимчасового порядку, кінцевою метою, якого є створення дієвого механізму взаємодії військових і волонтерів для зміцнення обороноздатності держави, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Читайте також:  Військовослужбовці Харківщини здали кров для поранених побратимів

Найближчим часом оновлений проект Тимчасового порядку буде опубліковано на сайті Цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України для ознайомлення.

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору