20 Август
Команда Харківського національного університету Повітряних Сил показала найкращій результат у міжнародному марафоні
Важливо

Команда Харківського національного університету Повітряних Сил показала найкращій результат у міжнародному марафоні

525
Мініатюра: 08

19 серпня на Харківщині пройшов 33-й міжнародний традиційний легкоатлетичний марафон «Визволення». Захід пройшов у рамках святкування 27-річчя Незалежності України, 364-ї річниці заснування Харкова і 75-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників. У змаганнях взяли участь професійні спортсмени та любителі, спортсмени з інвалідністю, гості з інших міст України та країн ближнього зарубіжжя, представники міст-побратимів, жителі Харкова. Всього в марафоні прийняли участь понад 5 тисяч бігунів. Змагання проводились на дистанціях 3, 10, 21 та 42 км.

Серед учасників марафону найбільшою була команда Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з понад 1000 спортсменів. Особовий склад університету показав високі результати на всіх дистанціях, військові спортсмени зайняли призові місця. А курсант Михайло Гомулько виборов «золото» на дистанції 10 км з результатом 33 хвилини 30 секунд. Також команда університету показала найкращий загальний командний результат на усіх дистанціях.

Читайте також:  До Дня Святого Миколая військовослужбовці оперативного командування «Південь» завітали з подарунками до дитячих навчальних закладів Одеси

 Підготував Олег Плаксій

01

02

03

04

05

06

07

08

09

Коментарі
Вгору