Важливо

Волонтери передали чергову партію підтримки військовим залученим до операції Об’єднаних сил

610
Мініатюра: 11

Об’єднані сили продовжують співпрацю з волонтерами з усієї країни щодо підтримки військових підрозділів в районі проведення операції.

Так офіцери групи ЦВС “Волноваха” доставили захисникам суттєву допомогу від ГО “Волонтерська Сотня Львова”,  Військової  прокуратури Західного регіону, ГФ “Народна Самооборона Львівщини”, ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО», Міністерство інформаційної політики України, а також благодійників з Києва та Чернігівщини.

Підрозділи Збройних Сил України, Першого добровільного мобільного шпиталю та ДСНС отримали технічний інструмент, бензопили, маскувальні сітки, медичні засоби та медикаменти загального використання, господарчий інвентар, ізоляційну плівку, пральний порошок та засоби особистої гігієни, побутову хімію, продукти харчування, цигарки, напої швидкого приготування та вдосталь преси для розповсюдження цивільному населенню.

Щиро дякуємо Світлані Сидоренко, Ірині Дашавець, Сергію Рудю, Олександру Андрушко, Сергію Дрелецькому, Марії Грузд, Роману Романюку, Івану Вервейко, Ксенії Пономарьовій, Наталії Московець та всім хто незважаючи на ні нащо поруч з нами.

Читайте також:  У Маріуполі, відбулася військово-спортивна гра – «Рухливі діти – майбутнє суспільства»

Схід-Захід-Північ разом! Слава Україні!

1

2

3

4

6

7

8

9

10

11

12

 

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору