Новини

Польські благодійники передали подарунки для дитячих садочків Донеччини

986
Мініатюра: 11

Об’єднані сили піклуються про підростаюче покоління юних українців та активно співпрацюють з волонтерами щодо надання гуманітарної допомоги в зоні проведення операції.

Так завдяки ініціативній роботі офіцера СІМІС Владислава Тичини щодо налагодження плідної співпраці з польськими благодійниками з Кракова виховні заклади Мар’їнського та Волноваського районів отримали дуже корисний для покращення організації навчання та відпочинку гуманітарний вантаж.

Після прибуття допомоги в Україну спільними зусиллями волонтерів ГО “Дрогобич SOS-допомога армії” та офіцерів групи ЦВС “Волноваха” ігрові набори та дитячі меблі були розподілені та доставлені в дошкільні навчальні заклади прифронтових Березового та Новотроїцького, а Бугаський сільський будинок культури отримав в дарунок ще й дитячий настільний футбол.

Щиро дякуємо Wojciech Pieciak та Олександра Возняк за вашу опіку та надану допомогу з-за кордону.

Читайте також:  СІМІС продовжують роботу щодо спільного опрацювання механізму взаємодії військового командування та волонтерського руху

Маємо надію на подальшу співпрацю на благо наших дітей, які без сумніву заслуговують на гарне майбутнє у вільній і незалежній Україні.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору